کامپیوتر مارکولک

هم اتاقی محترمم مارکولک که معرف حضورتون هست؟ این روزها خیـــــلی حالش خرابه. خیلی بابت تزش فشار عصبی روشه،  طوری که مرد خرس گنده دیروز نزدیک بود تو تخم چشمای من بشینه گریه کنه. اینا رو می گم که تصور دقیقی از اوضاع روحیش دستتون بیاد.

آقا من امروز که از نهار برگشتم، کامپیوترم مرده بود. هر کاری کردم هم زنده نشد. من هم چند بار اساسی ریستش کنم ولی کار به جایی نرسید. بعد برای اینکه یک بار خیلی اساسی تر ریستش کرده باشم، سیم رابط رو از برق کشیدم، که باز هم بی تاثیر بود. بالاخره رفتم مسئول شبکه کامپیوتری رو پیدا کردم و طرف اومد و معلوم شد که یه سوئیچ یه جا یه دردی داره که اگه کامپیوترت رو خاموش کنی دیگه بوت نمیشه و نمیاد بالا. تو این لحظه مارکولک وارد شد و کاشف به عمل اومد که کامپیوترش خاموشه. و بله دوستان اون سیم رابط که از برق کشیدم بیرون مال کامپیوتر اون هم بوده. دو دقیقه طول کشیدتا کامپیوترش درست شد و طی این مدت احساس می کردم هر آن ممکنه بیاد قلم پامو بشکنه و به همراه همون سیم رابط بچپوندش تو حلقومم تا دیگه از این غلطا نکنم!

/ 2 نظر / 17 بازدید
الهام

حالا تزش را کار نکرده اینقدر عصبیه یا استادش اذیتش میکنه یا کلا قاطی داره! ؟؟؟؟؟

روابط عمومی پرسمان قرآنی

سلام به اطلاع میرسانم که کانون گفتگوی قرآنی با بیش از 5 سال سابقه فعالیت زیر نظر مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی ، به کمک مدیران و خادمین و کاربران دلسوز و قرآن دوست خود موفق به کسب رتبه اول در بخش برترین پایگاه فرهنگ و اندیشه رسانه های دیجیتال شده است. کانون گفتگوی قرآنی محلی برای پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی و زمینه های مختلف فرهنگی دیگر است. از شما دوست گرامی دعوت میشود با عضویت و فعالیت در این سایت در پیشبرد اهداف قرآنی یارای ما باشید. فرم ثبت نام در کانون گفتگوی قرآنی در صورت تمایل کانون گفتگوی قرآنی را به دوستان خود نیز معرفی کنید با تشکر روابط عمومی کانون گفتگوی قرآنی http://www.askquran.ir