خلاصه که حجاب اسلامی از یک سنی به بالا واجب است

دیروز تو کلاس ورزش یه خانومه جلوم بود . کم کم 80 سال رو داشت. حالا با اون سن و سال ماشالا با چنان حرارت و انرژی ای ورزش می کرد و جست و خیز می کرد، که من یکی جلوش کم آورده بودم. آقا چشمتون روز بد نبینه این خانم چنان تاپ و شلوارک بازی پوشیده بود که نگو. وارد جزئیات نمی شم فقط اینو می گم که بالاخره با افزایش سن، بدن هم شل میشه هم پر چروک. حالا اون خانم هی بپر بپر می کرد و هم فیها خالدونش هم واسه خودش با یه فرکانس دیگه ای در نوسان بود و خلاصه من اعماقی از صحنه هایی رو دیدم که بعید می دونم شوهر اون خانم دیده باشه. لذا من بدینوسیله اعلام می دارم که رعایت حجاب اسلامی و پوشاندن برخی از نقاط  بدن از یک سنی به بالا از موکدات است!!!!

/ 4 نظر / 10 بازدید
امیر

با سلام خدمت شما دوست عزيز دوست گرامي از وبلاگ شما بازديد نمودم واقعا جاي دارد که خسته نباشيد و احسنت به شما بگويم... بدين وسيله از شما دعوت مي گردد که به عنوان يکي از مديران فعال در سايت من به فعاليت بپردازيد و از آن جهتي که بسيار پشتکار داريد مي توانيد سمت مديريت را به خود اختصاص دهيد هدف من از اين سايت اين است که بتوانم خدمتي اندک به دوستان عزيزم و هم ميهنان عزيز بکنم... پس مشتاقانه منتظر حضور شما در سايت هستم حتما در سايت ما ثبت نام کنيد به طور قطع خوش حال ميشوم...به جمع دوستان خودتان بپيونديد...کساني که مطمئنا مي شناسيد به دوستان خود نيز اطلاع دهيد و به ما لينک دهيد به سايت من آمده و بخشي مختص به خودتان را اداره کنيد فقط مخصوص شما دوست عزيز من... موفق باشيد و سربلند با تشکر ادمين www.tabadolenazar.ir سايت تبادل نظر يکي از تخصصي ترين انجمن هاي طراحي شده توسط همين گروه تبادل نظر مي باشد براي پيوستن به اين انجمن تخصصي تنها بايد ثبت نام نماييد تا بتوانيد تمام محتويات سايت را مشاهده بنماييد... علمي*تفريحي*مقالات*موبايل*خانواده*پزشکي*بهداشت* کامپيوتر*خودرو*دانشگاه*بحث و گفتگو*اجتماعات و...

الهام

خواهر یه من چشماتو درویش کن خوب! استغفرالله از دست این جووونا[چشمک]

زهرا

ای بابا.. بذار خوش باشن... اصلاَ اگه پیر پاتالا ولو نباشن جوونایی مثل من و تو که چشم و گوششون کر و کوره! که رووووشن نمیشن.